01 Ekim 2020 Perşembe Koç Burcu Günlük Burç

Günlük Burç Yengeç Burcu

01 Ekim 2020 Perşembe Yengeç Günlük Burç Yorumu Günlük Burç Yorumları Yengeç Burcu Yengeç Burcu günlük burç yorumları güncelleniyor. Bir süre sonra tekrar deneyin.

Burçlar - Yengeç Burcu - Sabah Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Yengeç Burcu

Ay’ın bulunduğu konum, karşılıklı ilişkilerinizde sizi güven arayışına itiyor. İlişkilerinizi sorgulamak adına başkalarını baskı altına almamalısınız. Siz üzerine gittikçe, o kendini savunmak zorunda kalıyor. Bu tür çelişkiler karşılıklı yıpranmaya neden olabileceği için, kendinizi kontrol etmek zorundasınız.

Burçlar - Yengeç Burcu - Hürriyet Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Yengeç Burcu

Bazı kişileri hazır veya yeterli olmadıkları ya da kendilerini zayıf hissettikleri işlerde, alanlarda veya konularda zorlamanız hazır olana kadar bu kişilerden haber alamamanız anlamına gelebilir. Zorlamaktan kaçının. Sevgili dostlar, ben yazılarımı yıllardır 3 – 4 gün önceden gazeteye yollamakla mükellefim ve okuduğunuz yazılar çoğunlukla 4, ama en geç 3 gün önce tarafımdan gazeteye yollanmış yazılar oluyor. Dolayısıyla, zaman zaman olan biteni bir iki gün sonra ya da bir iki gün önce okuduğunuzda, aslında tam anlamıyla dediğimiz çıkmış oluyor bir iki gün farkla(bugün olduğu gibi). Bunu özellikle, belirtmek istedim. Zira oldu ertesi güne yetiştirdim gibi duruyor bazı zamanlar. Oysa tam tersi, o haftayı yakalamış oluyoruz yorumlarımızla. Dolayısıyla, yazılarımı okurken bir iki gün önce ve bir iki gün sonra hafta boyunca yazdıklarımı da dikkate alarak okursanız beni çok mutlu edersiniz. Bu arada, günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Burçlar - Yengeç Burcu - Vatan Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Yengeç Burcu

Burçlar - Yengeç Burcu - Takvim Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Yengeç Burcu

Bugünlerde özellikle aşk konusunda kendinizi negatif hissedebilirsiniz. Düşüncelerinize ve yaydığınız enerjiye çok dikkat etmeli karşınızdakini sıkmamalısınız.

Burçlar - Yengeç Burcu - Posta Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Yengeç Burcu