21 Ocak 2020 Salı Koç Burcu Günlük Burç

Günlük Burç Yay Burcu

21 Ocak 2020 Salı Yay Günlük Burç Yorumu Günlük Burç Yorumları Yay Burcu Sevgili Yay, gelecek için planlar yapmanın tam zamanı olabilir. Aile büyükleri de sana bu konuda bazı tavsiyelerde bulunabilirler. Masrafların artacak birikimlerini kullanmak durumunda kalabilirsin. Mesleki çalışmalarının kabulü için biraz bekleyeceksin. Sağlık durumunun düzelmesi için her şeyden önce sinirlerini düzeltmelisin gerisi sonradan gelir.

Burçlar - Yay Burcu - Sabah Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Yay Burcu

Maddi konularda sınırlarınızı genişletme çabası içindesiniz. Size gelecek olan iş tekliflerini düşünmeden kabul etmemelisiniz. Yaşça sizden büyük olan ve daha çok tecrübe sahibi olan kişilerin desteğini üzerinizde hissedebilirsiniz. Kendi düşüncelerini savunan biri olarak, uğraşılarınızla ilgili tavizler vermeyeceksiniz.

Burçlar - Yay Burcu - Hürriyet Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Yay Burcu

Sizi sürekli zorlayan veya siz göz ardı etmeye çalıştıkça kendini hatırlatan bazı konular olabilir. Olayları akışına bırakmak isteseniz de olaylar kendini hatırlatmayı sürdürebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde Aslan burcundaki Jüpiter’in Ay’la olumlu açısı, güne heyecanla ve yeni olanaklara açık başlamamızı sağlıyor. Koç burcundaki Ay’ın Pluton’la olumsuz açısı ve Uranüs’le kavuşumu ise, ani tepkilere açık, ama oldukça hareketli ve enerjik bir günde olduğumuzu gösteriyor. Ani tepkilerden ve hareketlerden, öfkeli kişilerden kaçınmalı, ufak tefek sakarlıklara veya kazalara karşı tedbirli olmalıyız. Gerilimi doğru yönetebilirsek, ilkbahar geçişini temsil eden bugün de, bahara taze bir geçiş yapabilir ve kendimizi yenilenmiş hissedebiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Burçlar - Yay Burcu - Vatan Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Yay Burcu

Burçlar - Yay Burcu - Takvim Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Yay Burcu

Sağlığınızla ilgilenirken ilişkiye istediğiniz ilgiyi gösteremeyebilirsiniz. Partnerinizle aranızda kopukluklar oluşabilir. Önce sağlığınız sonra ilişkiniz odakta olabilirsiniz.

Burçlar - Yay Burcu - Posta Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Yay Burcu