04 Ağustos 2015 Salı Koç Burcu Günlük Burç

Günlük Burç Oğlak Burcu

04 Ağustos 2015 Salı Oğlak Günlük Burç Yorumu Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu Sevgili Oğlak,sosyal ilişkilerin güçleneceği bir dönem bu. Yeni kişilerle tanışacak yeni ortamlara gireceksin o nedenle hiç bir daveti geri çevirmemelisin. Umutsuz bir aşkın peşinden koşmayı bırakmalısın. Çevrendeki kişilere biraz şans vermeli hayatın için doğru kararlar almalısın.

Burçlar - Oğlak Burcu - Sabah Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Yönetici gezegeniniz Satürn Aslan'da ilerlerken, duygularınızı mantıklı bir şekilde bastırmayı yeğliyorsunuz. Zamanı olumlu bir şekilde kullanmayı iyi biliyorsunuz. Yakın çevrenizde bir takım olumlu gelişimlere şahit olurken, kişisel yardımlarınızla onlara destek vereceksiniz. Bugün, birlikte çalıştığınız kişileri incelemelisiniz.

Burçlar - Oğlak Burcu - Hürriyet Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Olumsuz düşünmemekte fayda var. Her ne kadar önceden üzerinde anlaşılmış konularla ilgili ufak tefek aksilikler veya anlaşma dışına çıkan gelişmeler yaşansa bile, bu durum mevcut davet, öneri, anlaşma veya tekliflerin olumlu taraflarını görmenizi engellem Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Kontrolümüz dışında gelişen olaylarla karşılaşabileceğimiz ya da alışılmadık yol ve yöntemler deneyebileceğimiz, farklı tavırlarla diğerlerini şaşırtabileceğimiz bir gündeyiz. Beklenmedik gelişmeler planlarda değişiklik yapılmasını gerektirebilir. Duygusal anlamda hassasiyet veya özveri gerektiren durumlar da oluşabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Burçlar - Oğlak Burcu - Vatan Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Aile içi dayanışmayı erken saatlerde bulamayabilirsiniz. Sevdiklerinizle bir konuda anlaşmaya varmak, el birliği edeceğiniz bir işe ortak karar vermek, aile büyükleriyle hoş vakit geçirmek istiyorsanız akşam saatleri uygun.

Burçlar - Oğlak Burcu - Takvim Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Kartınız Sessizlik... Birileriyle sohbet etmeye hazır konumda değilsiniz. Serüvenci ve enerjik tavırlarınızdan eser yok. Bu sizler için geçici bir süreç.

Burçlar - Oğlak Burcu - Posta Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.