13 Şubat 2016 Cumartesi Koç Burcu Günlük Burç

Günlük Burç Oğlak Burcu

13 Şubat 2016 Cumartesi Oğlak Günlük Burç Yorumu Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu Sevgili Oğlak, bugün abartıdan uzak kalmalısınız. Davranışlarınıza yön veren duygularınızı kontrol altına almalısınız. Aslında siz sabırlı birisiniz. Özelliklerinizi denge içinde korumalısınız. Acele kararlar almanız yenilikler başlatmanız olası. Tölaransınızı yüksek tutun ve hızlı hareket ederken riskleri de aldığınızı bilin.

Burçlar - Oğlak Burcu - Sabah Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Duygusal paylaşımlarınızda eksiklikler yaşıyorsunuz. Bugün yönlendirilmeye karşı tepki oluşturabilirsiniz. Siz kendi isteklerinizi yaşama geçirdiğiniz zaman mutlu olan bir yapıya sahipsiniz.Yakın dostlarınızdan gelen ani telefonlar, akşam saatlerinde sizi harekete geçirecek. Ailenizin gizli desteklerine ihtiyacınız var.

Burçlar - Oğlak Burcu - Hürriyet Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Bu Sevgililer Günü, yalnız Oğlaklar için yeni bir ilişkiye başlamak veya ilgi duyulan kişiye karşı duyguları açmak; partneri olan Oğlaklar için de ilişkiyi tazelemek anlamında güzel bir fırsat olabilir. Fakat Ay, Boğa burcunda olduğu için bu durum partnerden beklentilerin yüksek olmasına neden olabiliyor. Bu sebeple partneriniz için güzel bir hediye düşünmemeniz veya bir plan yapmamanız, onun mutsuz olmasına neden olabilir. Bu sebeple maddi olarak olmasa da manevi anlamda önemli jestler yapmak güzel olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bu yıl Sevgililer Günü, Pazar gününe geliyor; yani Boğa burcunda gerçekleşiyor. Boğa burcu lüksü, yeme içmeyi ve yaşamın güzelliklerini simgelediği için bu Sevgililer Günü’nde özen gösterilmeyen hediyeler veya iyi planlanmayan durumlar, ilişkilerde yanlış anlaşılmalara ve bir tarafın kendini önemsiz ve değersiz hissetmesine neden olabilir. Fakat yaratıcılığımızın yüksek olduğu bir gün olacağı için aslında romantik jestler yapmak çok zor olmayacak. Ve belki de uzun süredir geçirmediğimiz kadar güzel ve romantik bir Sevgililer Günü geçireceğiz. Fakat Ay’ın olumsuz açıları sebebiyle bazen gerginlikler, ufak kazalar ve sakarlıklar veya fevri tepkiler de yaşanabilir. Bu güzel günün akışını bozmamak için ona gerekli önemi vermek, iyi planları yapmak ve ani tepkilerden kaçınmak iyi olabilir. Sevgi ile ve sevdiklerinizle kalın… Niobe Aslı Temel Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Burçlar - Oğlak Burcu - Vatan Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Burçlar - Oğlak Burcu - Takvim Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Sevgilinizden alacağınız hoş bir haber gün boyu içinizin rahatlamasına ve işlerinize dört elle sarılmanıza neden olacak. Beklediğiniz maddi destek kapınızda. İçinizi ferah tutun.

Burçlar - Oğlak Burcu - Posta Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.