21 Aralık 2014 Pazar Koç Burcu Günlük Burç

Günlük Burç Oğlak Burcu

21 Aralık 2014 Pazar Oğlak Günlük Burç Yorumu Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu Sevgili Oğlak, bugün zevkli aile toplantıları ucuz ve hoş geçirebileceğin hafta sonu veya mini bir tatil görünmekte. Gelirinde önemli bir artış olmasa da biraz para biriktirmende fayda var. İş konusunda yapacağından çok daha fazlası için çabalaman başka sorunlara sebep olabilir. Dengelerin korunması şart.

Burçlar - Oğlak Burcu - Sabah Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Çevrenize yardım etmek istiyorsanız, önünüze fırsatlar çıkıyor. Bu tür işler, manevi yönünüzü güçlendirirken, size para kazandırma fırsatı da, veriyor. Duygusallıkla akılcılığı birbirine karıştırmayı sevmediğiniz halde, bugün karmaşa içinde olacaksın fakat düşüncelerinizi iyi bir süspansiyon yapacaksınız. Organizasyonlar önemli olacaktır.

Burçlar - Oğlak Burcu - Hürriyet Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Ufak tefek gerilime rağmen, kendinizi daha iyi ifade edebileceğiniz, belli plan veya projelerinizin dikkate alınmasını sağlayabileceğiniz bir süreçtesiniz. 2015 burç yorumlarına başladık yıllık burç yorumunuzu http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/niobe_141 linkinden takip edebilirsiniz. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Burçlar - Oğlak Burcu - Vatan Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Burçlar - Oğlak Burcu - Takvim Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Bazı konuşmalar hayatınızın akışını değiştirebilir. Ancak sorunları çözmeniz zor olmayacak. Sizleri mutlu etmek bugün zor olsada keyfiniz yerine gelecek.

Burçlar - Oğlak Burcu - Posta Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.