27 Şubat 2015 Cuma Koç Burcu Günlük Burç

Günlük Burç Oğlak Burcu

27 Şubat 2015 Cuma Oğlak Günlük Burç Yorumu Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu Sevgili Oğlak, genel olarak oğlak burçları karamsardır ve endişelidir. Bazı endişelerinde haklısın ama geleceğine güvenle bakmaya çalışmalısın. Gereksiz harcamalarını yapmazsan ve abartısız olursan gerek iş gerekse aşk yaşamındaki gelişmeler sana bu güveni kazandıracaktır. Seni seven biri yaşamını oluşturman için sana yardımcı olacak.

Burçlar - Oğlak Burcu - Sabah Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Birlikte çalıştığınız kişilerin size vereceği destek çok önemli. Ani davranışlardan sakınmalısınız. Zaman akışı içinde bazı olayları kendi bünyenize göre yeniden yapılandırıyor ve yaşama geçiriyorsunuz. Fakat kendinizle çelişkiler yaşayabilirsiniz. Sessiz bir inceleme devresinden sonra kendinizi ortaya koymalısınız.

Burçlar - Oğlak Burcu - Hürriyet Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Sizin için belirsizlik içeren bir yöne yöneltilmeye çalışılabilirsiniz. İşlerinizde detaycı olmalı, en ufak ayrıntıyı kaçırmamalısınız. Birkaç gün için bazı kişiler sizden tamamen farklı düşünüyor ya da tümüyle sizden farklı tarafta yer alıyor olabilirler. Çok fazla ön planda olmamaya çalışın. Bazı amaçlar için çalışmanın veya yardımlarda bulunmanın size olumlu geri dönüşleri olacaktır. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Günün ilk yarısında belirsizlikler veya dalgınlıklar var. Öğle sonrası saatlerde Yengeç burcuna geçecek olan Ay’ın her zaman olduğu gibi, ev, aile ve vatan konularının başlığı altında ele alınması gerekiyor. İlişkilerimize, milli değerlerimize ve ailemize ait duygularımız canlanıyor. Sevdiklerimizle vakit geçirmek istiyoruz ve duygusallaşıyoruz. Haftanın ilk günlerinde yazdığım gerilimi ve beklenmedik gelişmeleri akla getiren etkiler de önümüzdeki iki ay boyunca olduğu gibi, bugün ve yarın da devrede. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Burçlar - Oğlak Burcu - Vatan Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Burçlar - Oğlak Burcu - Takvim Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Burçlar - Oğlak Burcu - Posta Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.