21 Ekim 2014 Salı Koç Burcu Günlük Burç

Günlük Burç Oğlak Burcu

21 Ekim 2014 Salı Oğlak Günlük Burç Yorumu Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu Sevgili Oğlak, duygular en yoğun halinde ancak sonuçları pek iyi olmayabilir. Durup dururken telaşe kapılıyor yanlış kararlar alıyor olabilirsin. Dışarıdan bakıldığında sessiz sakin yaradılışlı biri olarak görünüyorsun. Aslında zaman zaman ruh fırtınalarına kapıldığın muhakkak. İçinde kopan kıyametleri etrafa belli etmemeye çalışıyorsun bunları unut.

Burçlar - Oğlak Burcu - Sabah Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Duygularınızda ve isteklerinizde hedefleriniz belli. Bugün, karşı tarafın duygularından etkilenebilirsiniz. Siz mükemmel kuralcı yapınızla, çevrenizdeki kişilere de örnek olmayı başarıyorsunuz. Sevdiğiniz kişi de bu konuda sizin fikirlerinize çok önem veriyor. İştahınızı denetlemek zorundasınız. Kilolarınızı denetlemelisiniz.

Burçlar - Oğlak Burcu - Hürriyet Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Doğruyla yanlışı ayırmanın zorlaştığı günler. Dolayısıyla, tüm gerçekleri öğrenmeden sesiz kalmakta veya fazla gürültü yapmamakta fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Bize dikte edilen, artık biraz mesafede yaklaştığımız, inandırılmaya çalışılan olaylara daha mesafeli durmaya başladığımız bir gündeyiz. Biraz geri çekilip, gerçekte neler olup bittiğini anlamaya çalışıp, bindirilmek istendiğimiz trende direksiyonda başka birisinin olduğunu fark edebileceğimiz bu süreci, yararımıza olabilecek gerekli değişiklikleri yapmak için kullanmalıyız. İstikrarsızlık veya olumsuzluk içeren olayların yaşanmasının asıl nedeni lüzumlu düzeltmelerin yapılabilmesi olduğunu önemle hatırlamakta fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Burçlar - Oğlak Burcu - Vatan Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Bugün insanlarla aranızda biraz mesafe bırakmakta fayda var. Emeğinizi haksız yere eleştiren ya da bir kısmını kullanmaya kalkan kişilerden uzak durmak en güzeli olur. Kıymet bilen kişilere saklayın emek ve enerjinizi.

Burçlar - Oğlak Burcu - Takvim Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

SÖZ konusu ne olursa olsun kaybetmek korkusu içinizi sarabilir. Bu endişe içinde yanlış anlaşılabilecek davranışlarda bulunmamalısınız.

Burçlar - Oğlak Burcu - Posta Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.