02 Ekim 2014 Perşembe Koç Burcu Günlük Burç

Günlük Burç Oğlak Burcu

02 Ekim 2014 Perşembe Oğlak Günlük Burç Yorumu Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu Sevgili Oğlak, güneşle Uranüs karşı karşıya geldiler bundan sen memnun olmayabilirsin. Hiç hesapta olmayan sorunla ansızın burun buruna gelebilirsin. Yakınların yanında olacaklar yalnızlık duygusuna kapılmamalısın. Seni anlamadıklarını düşünüyorsan yanılıyorsun. Ummadığın birinin bu nedenle göstereceği ilgi ve samimiyet karşısında sevineceksin.

Burçlar - Oğlak Burcu - Sabah Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

İş ilişkilerinizde kişiliğinizin ön planda olmasına özen göstermenize rağmen, kimseyi kırmadan, insanları kaynaştırmak adına bazı organizasyonlar yapıyorsunuz. Partnerinizle aranızda sezgisel bir bağ var. Fakat sizin özgürlük duygularınız çok yoğun ve baskıcı davranışlarından nefret ediyorsunuz.

Burçlar - Oğlak Burcu - Hürriyet Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Bazı kişileri pozisyonunuzu anlamaları konusunda ikna etmeye çalışıyorsanız, bu kişilerin tüm enerjilerini aslında sizin dengenizi bozmaya çalışmak için kullandıklarını görmeye çalışmanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Sabah saatlerinde Uranüs ve Ay arasında oluşan sert açı beklenmedik gelişmeleri, kendini tutmakta zorlanan kişileri ve hoş olmayan sürprizleri gündeme taşıyabilir. Aramızdan bazılarının alaycı, açık veya zekice yapılan utanma nedeni olabilecek yakıştırmalara ya da suçlamalara maruz kalma olasılığı yüksek. Bu kişilere aynı şiddette ve hatta daha zekice yanıt ve tepki verebilecek veya yorum yapabilecek durumda ya da eğilimde olsak dahi, tavırlarımızı kontrol edip kar zarar hesabı yaparak düşüncelerimizi şimdilik kendimize saklamamızda fayda var. Akşama doğru daha gerçi olabileceğimiz ve sağlam adımlarla ilerleyebileceğimiz gezegen etkileri mevcut. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Burçlar - Oğlak Burcu - Vatan Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Bugün hem kendi şartlarınızı hem de eşinizin maddi durumunu çok fazla zorlayacak hamlelerden kaçınmalısınız. Nasıl olsa bende yoksa o tamamlar diye düşünmeyin. İstese bile bugün bunu sağlayacak imkanları kısıtlı olabilir.

Burçlar - Oğlak Burcu - Takvim Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

YAPMAYI düşündüğünüz yolculuk planlarınızda değişiklikler olabilir. Yurt dışındaki yakınlarınızdan sizleri gülümsetecek haberler yolda.

Burçlar - Oğlak Burcu - Posta Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.