03 Aralık 2016 Cumartesi Koç Burcu Günlük Burç

Günlük Burç Oğlak Burcu

03 Aralık 2016 Cumartesi Oğlak Günlük Burç Yorumu Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu Oğlak Burcu günlük burç yorumları güncelleniyor. Bir süre sonra tekrar deneyin.

Burçlar - Oğlak Burcu - Sabah Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Güneş kombinasyon burcunuz Başak’a geçerek güç ve başarma isteğinizi ön plana çıkarıyor. Sistemli yapınız yüzünden, çevrenizle ters düşme olasılığınız var. Özellikle, bugün size karşı çıkabilirler. Dikkatli olmalı ve enerjini yansıtabileceğiniz kişilerle aynı ortamı paylaşmalısınız. Yeni projeler gündeme gelecek.

Burçlar - Oğlak Burcu - Hürriyet Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Kişisel bilgilerinizi ve sırlarınızı kimseyle paylaşmamalısınız. Duygular su yüzüne çıkabilir. Arkadaşlarınızla, akrabalarınızla veya daha önceden tanımadığınız kişilerle ilişkilerinizde sakinliğinizi korumalı veya enerjinizi ya da zamanınızı boşa harcamamak için mesafenizi korumalısınız. Kişisel kazançlarınızı ve çıkarlarınızı en ön planda tutmanız gerekiyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: İstek ve amaçlarımıza ulaşmak için motiveyiz ve diplomatik yeteneklerimizi ortaya koyarak bugünlerde istediğimizi alabiliriz. Önümüzdeki birkaç gün, yurtdışı bağlantılı işler, seminerler, toplantılar, eğitimler, seyahatler ve kurslar ön plana çıkabilir. Yeni planlar, fikirler ve projeler start alabilir. Ancak, diğer taraftan, akşam saatleri başta olmak üzere, tartışmalı ve tehlikeli ortamlardan kaçmak, sakinliği korumak ve risk almamak doğru olacaktır. Mücadele gerektiren ya da zor ilerleyen durumlar var.
Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Burçlar - Oğlak Burcu - Vatan Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Gelişmiş teknik ve interaktif finans sistemlerini kullanırken dikkatli olmanız gerekebilir. İletişimlerinizde dikkatli fikir alış verişleri yapmalısınız. Bilhassa iş ve hizmet alanınızda yanlış anlama ve aktarma durumları nedeniyle zor durumda kalabilirsiniz.

Burçlar - Oğlak Burcu - Takvim Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Kilonuzla ilgili değişiklikler sizi biraz yıpratabilir. Beslenme düzeninize daha fazla dikkat edin. Sofranızda eksik etmemeniz gereken besinlere dikkat edin!

Burçlar - Oğlak Burcu - Posta Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu