19 Nisan 2015 Pazar Koç Burcu Günlük Burç

Günlük Burç Oğlak Burcu

19 Nisan 2015 Pazar Oğlak Günlük Burç Yorumu Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu Sevgili Oğlak, güzel bir hafta sonu geçirmeniz mümkün. Venüs’ün sizi sanat olaylarına çekmesi olası. Sosyal hayatın oldukça aktif olabilir. Katılacağın bir eğlencede cinsel yönüyle dikkatini çekebilecek biriyle tanışabilirsin. Kendini kaptırmamalısın. Çirkinliklerden ve manasız zaman sarfiyatından vazgeçmelisin.

Burçlar - Oğlak Burcu - Sabah Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Burçlar - Oğlak Burcu - Hürriyet Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Gökyüzünün konumu sizi hiç hesapta olmayan bir pozisyona düşürebilir. Şaşırtıcı gelişmelere açık birkaç günün içindesiniz. Bazı düzenleme, plan ya da anlaşmaları tamamen gözden çıkartmadan önce sakinliğinizi koruyarak karar vermeniz gereken iki günlük zaman dilimindesiniz.

Burçlar - Oğlak Burcu - Vatan Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Aile içinde ya da yuvanız ile alakalı bir takım değişiklikler sizi yeni riskler almaya itebilir. Hem maddi anlamda hem de iç dünyanızdaki dengeleri korumanız ve sevdiklerimizle aranızdaki ilişkileri doğru yönetmeniz gerekiyor.

Burçlar - Oğlak Burcu - Takvim Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

HER şey yolunda giderken, birden tersine dönebilir. Önemli yada önemsiz saklamanız gereken sırlarınızı başkalarıyla paylaşmayın.

Burçlar - Oğlak Burcu - Posta Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.