17 Nisan 2014 Perşembe Koç Burcu Günlük Burç

Günlük Burç Oğlak Burcu

17 Nisan 2014 Perşembe Oğlak Günlük Burç Yorumu Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu Sevgili Oğlak, Ay’la Güneş karşı karşıya geliyor. Yani dolunay oluşuyor. maalesef ki sizi de olumsuz etkileyebilir. Gerçekleri daha fazla saklamanın imkanı kalmamış. Nihayet duygularını açıklamanın zamanı geldi. Daha fazla beklemene gerek yok. Böyle fırsat  eline geçmeyebilir. Zaten oda böyle bir şeyi bekliyor.

Burçlar - Oğlak Burcu - Sabah Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Derin düşünce ve araştırmalar içindesiniz. İsteklerinizin gerçekleşmesi için planlarınızı sistemli bir şekilde uygulamalısınız. Rüyalarla yaşanmayacağının farkında olarak, bu gün duygularınızda fazla ileriye gitmemelisiniz. Beraber olduğunuz kişileri gözünüzde büyütebilirsiniz.

Burçlar - Oğlak Burcu - Hürriyet Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Bugünlerde, kariyerinizi ve iş hayatınızı ilgilendiren hızlı gelişmelerle uğraşmanız gerekebilir. İşiniz ve eviniz arasında kalabilirsiniz. Yeni işler ve projeler söz konusu olabilir. Ancak, hiçbir konuda risk almamalı ve ani hareketlerden kaçınmaısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Herkes (belki de biz) taleplerinin bir an önce yerine getirilmesi konusunda acele hareket ediyor ve tahammülsüz davranıyor olabilir. Ya da meydana gelen olaylar acil müdahale gerektiriyordur. Bir taraftan yapılması gerekenleri yapmak gerekirken bir taraftan da yapılması istenen şeylerin görmezden gelinmesi bir çözüm gibi görünse de, kimse karşısındakine anlayış gösterecek havada olmadığı için sakin ve sabırlı olmaya çabalamaktan başka yapacak çok fazla şey olmayabilir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Burçlar - Oğlak Burcu - Vatan Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Diğer insanlarla birlikte çalışmak ve üretmek istiyorsanız, hele ki aranızda bir de arkadaşlık ve yakın bir dostluk bağı varsa bireysel hırsları bir kenara bırakıp ortak amaç ve hayırlı olan hedefe kilitlenmeniz daha iyi olacak.

Burçlar - Oğlak Burcu - Takvim Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

KENDİNİZİ neşeli ve canlı hissediyorsunuz. İlginç kişilerle birlikte olacaksınız. Tarzınızı korumasını iyi biliyorsunuz.

Burçlar - Oğlak Burcu - Posta Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.