29 Ağustos 2014 Cuma Koç Burcu Günlük Burç

Günlük Burç Oğlak Burcu

29 Ağustos 2014 Cuma Oğlak Günlük Burç Yorumu Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu Sevgili Oglak, Ay,Venüs karesi seni de olumsuz etliliyor.Gönül işlerinde beklenmeyen karşılaşmalar olayların akışını değiştirebilir.Sevimsiz olayları unutmalısın.Etrafın bakışlarını üzerine toplayacaksın.İş hayatında değişim yapmaya kalkışmamalısın.Yeni işlere girişmeye heveslenme.Uzaklardan beklediğin haberi alabilirsin.

Burçlar - Oğlak Burcu - Sabah Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Ay, toplumsal ilişkilerinizi olumlu etkiliyor. Duygusal derinliğiniz çok güçlü. Bilinçaltınızda geliştirdiğiniz farklı olma isteğini, geleneksel yapınızdan dolayı bir türlü yaşama geçiremiyorsunuz. Bugün, sezgilerinize güvenebilir, isteklerinizi günlük yaşantınıza geçirebilirsiniz. Bağırsak problemlerinize dikkat etmelisiniz.

Burçlar - Oğlak Burcu - Hürriyet Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Bazı konularda yoldan çıktığınızı düşünebilir ve bu düşüncenizi türlü bilgece cümleyle kendinize ima edebilirsiniz. Ancak, asıl olan şu ki, aslında tam da, olmaya ihtiyaç duyduğunuz yerdesiniz. Tüm burçlar için gün geneli: İlginç olaylar, beklenmedik gelişmeler veya ani açıklamalar gündeme gelebilir. Öğle saatlerinde gezegen etkileri keyifli olsa da ve sevgi temalı ilişkileri olumlu etkilese de, bugün, genelde yanlış yorum yapan veya bazı kişiler tarafından yanlışları yakalanan eleştiri odaklı kişilerin belli bir gün veya beli bir konu hakkında ne tür tepkiler verebileceği üzerine daha sık düşünüyor olabiliriz. Bu durumun üzerinde dururken üzerinde yoğunlaştığımız konuların zorluğu, karışıklığı ve mantığı üzerine de düşünmemizde fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Burçlar - Oğlak Burcu - Vatan Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Bugünlerde çıkacağınız seyahatler ve deniz amaçlı yapılacak tatiller keyif verici olabilir ancak biraz da tembelliğe düşürebilir sizi. Beklentileri çok yüksek tutmamak, keşifler ve sıra dışı ortamlar ümit etmemek iyi olur.

Burçlar - Oğlak Burcu - Takvim Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

SEVDİĞİNİZ bir insanı motive etmek için uzun zaman harcayabilirsiniz. Bunu yapmaktan kaçınmayın. O başarıya ulaşınca gurur duyacaksınız.

Burçlar - Oğlak Burcu - Posta Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.