29 Nisan 2016 Cuma Koç Burcu Günlük Burç

Günlük Burç Oğlak Burcu

29 Nisan 2016 Cuma Oğlak Günlük Burç Yorumu Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu Sevgili Oğlak, keyifli bir gün geçirmen mümkün. Gün içinde alacağın teklif için her şeyi bir kenara itip çalışmak durumunda kalabilirsin. Dıştan albenisi olabilir ama içini görmeye bak. Her ihtimale karşı emin kaynakları bir kez yoklamak lazım. Başkalarının dolduruşuna gelmeden kendi içgüdülerine tabii ol. Aklın sana yeter.

Burçlar - Oğlak Burcu - Sabah Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Sezgilerinize her konuda güvenebilirsiniz. Bulunduğunuz şartları gözden geçirmeden karar almıyor olmanız, başarınızı daha da güçlendiriyor. Bugün tepkisel davranmak yerine temkinli hareket edeceksiniz. Beklediğiniz haberlerde sürpriz gelişmelere neden olacak olaylarla karşılaşacaksınız. Genital organlarınızla ilgili problemlere dikkat edin.

Burçlar - Oğlak Burcu - Hürriyet Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Üç hafta boyunca, aşk hayatınızı, çocuklarınızla ilişkilerinizi veya yaratıcılık gerektiren işlerinizi ilgilendiren konularda tatsızlıklara açıksınız. Hisleriniz ve mantığınız arasında bir denge kurmaya çalışabilirsiniz. Öte yandan ilişkilerinizin geleceği kafanızı kurcalayabilir. Her şeyin cevabını bir anda bulamazsınız. Dolayısıyla beklemeyi ve akışına bırakmayı denemelisiniz.

Burçlar - Oğlak Burcu - Vatan Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Burçlar - Oğlak Burcu - Takvim Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Özellikle bekar Oğlakların biraz dikkatli olması gereken bir zaman. Olmaması gereken duygusal yaklaşımlarla karşılaşma olasığınız var.

Burçlar - Oğlak Burcu - Posta Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.