31 Ekim 2014 Cuma Koç Burcu Günlük Burç

Günlük Burç Oğlak Burcu

31 Ekim 2014 Cuma Oğlak Günlük Burç Yorumu Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu Sevgili Oğlak, yengeç senin zıt burcun ve orada Jüpiter var. Abartıdan kaçınmalısın. Geçmiş olayların etkisinde fazlasıyla kalıyorsun. Boşvermeyi öğrenmelisin. İlişkinin tadı kaçmadan sevdiğine güvenmelisin. Bu güvensizliğin kapris olarak değerlendirilebilir birçok olayda gereksiz yere sorun arıyorsun. Her şeyi hem kendine hem de ona zorlaştırıyorsun.

Burçlar - Oğlak Burcu - Sabah Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Ay burcunuzda ilerliyor ve Güneş'ten olumlu destek alıyorsunuz. Yeni başlangıçların her zaman gerginlik getirdiğini sizde biliyorsunuz. Bugün maddesel güvenliğiniz ön planda olacak ve kan bağı olduğunuz kişilerle tartışacağınız konularda onlara da söz hakkı vermeli ve hiç kimseyi görmezlikten gelmemelisiniz.

Burçlar - Oğlak Burcu - Hürriyet Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Olası problemler yaratabileceğini ya da riskleri veya tehlikeleri olduğunu düşündüğünüz plan veya programların peşinden gitmekten sakınmanızda fayda var. Bu alanda kadere güvenerek hareket etmek doğru olmayabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Belli iş, plan, proje veya ürünlerinizde son değişiklikleri de tamamladıktan sonra, kişisel anlamda veya daha büyük ölçekli hedeflerinize ulaşmanıza yardım edecek yaratıcı fikirler üretebilirsiniz. Öngörüleriniz ne kadar dahice ve yaratıcı olursa, istediğinizi elde etme olasılığı az senaryolara inanmanız daha da kolaylaşabilir. Ancak, bu esnada sezgisel olarak olası görünen her şeyin gerçekleşme olasılığının her zaman çok yüksek olmadığını hatırlamamızda fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Burçlar - Oğlak Burcu - Vatan Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Burçlar - Oğlak Burcu - Takvim Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Aşk konusunda belki en tehlikeli günlerden birini yaşayabilirsiniz. Partnerinizin başkalarından duyacağı sırları, uygun dille anlatırsanız sorun çözülür.

Burçlar - Oğlak Burcu - Posta Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.