23 Mayıs 2015 Cumartesi Koç Burcu Günlük Burç

Günlük Burç Oğlak Burcu

23 Mayıs 2015 Cumartesi Oğlak Günlük Burç Yorumu Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu Sevgili Oğlak, yeni ve eski arasında seçim yapmanız gerekiyor gibi düşünebilirsiniz. Seçim yapmak ise risk içeriyor. Bu durumda çok düşünmelisiniz. Hiç bir şey sizi hedefinizden döndüremez. O nedenle karşınıza çıkan engelleri aşmaya çalışmalısınız. Sevdiklerinıze karşı haşin davranıyorsunuz. Bira zda siz onları dinleseniz.

Burçlar - Oğlak Burcu - Sabah Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Bugün, iş yaşantınızda sinirli ve kendi kurallarınızın uygulanmasından hoşlandığınız bir gün. Eleştirici ve mükemmel davranışlarınızın altında, kendi gücünüzün ispatı yatıyor. Bugün, zihinsel aktivitenizin yüksek oluşu, sizde olumsuzluk yaratabilir. Yakın dostlarınızla birlikte bir araya gelecek ve bir takım sürümce de olan işlerinizi gözden geçireceksiniz.

Burçlar - Oğlak Burcu - Hürriyet Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Kritik kararlar dönemi olabilir. Yaşantınızı tamamen değiştirebilecek bazı kararlar alabilmenizi sağlayacak fırsatları kullanma ya da bu alanda yeteneklerinizi geliştirme eğiliminiz yüksek.

Burçlar - Oğlak Burcu - Vatan Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Burçlar - Oğlak Burcu - Takvim Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Bugün hayat size çok daha aydınlık görünebilir. Tüm sorunlara ve risklere olumlu bir pencereden bakabilirsiniz. Gereğinden fazla iyimser olmayın.

Burçlar - Oğlak Burcu - Posta Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.