01 Şubat 2015 Pazar Koç Burcu Günlük Burç

Günlük Burç Oğlak Burcu

01 Şubat 2015 Pazar Oğlak Günlük Burç Yorumu Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu Sevgili Oğlak, yenilikçi ve çeşitlilikten hoşlanmayan biri olarak günü planlamak ve duygusal yaşamınıza kendinize zaman ayırmak durumundasınız. Hiç bir şeyi abartmayınız. Para konusunda ki sorunları bir arkadaşınızın yardımıyla çözüme kavuşturabilirsiniz. Her işin üstesinden gelebilecek kadar güçlüsünüz inan buna.

Burçlar - Oğlak Burcu - Sabah Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Ailenizin her türlü sorunu sizin için önemli bir konu haline geliyor. Bugün onlarla ortak estetik ve artistik yönlerinizi ortaya çıkaracağınız yeni olaylar gündeme gelecektir. Arkadaşlarınızı ve dostlarınızı evinizde ağırlayacaksınız. Evliliğinizi ve ilişkinizle ilgili özel duygularınız ön plana çıkacaktır. Yaşamınızı kolaylaştırmak istiyorsunuz.

Burçlar - Oğlak Burcu - Hürriyet Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Yakın çevrenizdeki kişilerin kafa karıştırıcı açıklamaları kimlerin doğruyu söylediğini ve kimin açıklamalarının önemsememesi gerektiğini anlamanızı zorlaştırabilir. Biraz daha esnek olmalı ve olaylara daha eğlenceli bir tonda yaklaşmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Yarın akşam saatlerinde Venüs ve Neptün arasında oluşacak olumlu açının romantizm, duygusallık ve sevgi paylaşımlarını ya da romantik planları tetikleyen etkisini bugünden (tabii ki Pazar akşamı da!)mevcut ilişkilerimizi renklendirmek ve yaratıcılığımızı istediğimiz alanlarda kullanmak ve ruhani konulara zaman ayırmak için kullanabiliriz. Duygu ve düşüncelerimizi paylaşmak, birlik ve bütünlük hissimizi beslemek hepimize iyi gelebilir ya da bu hisleri ortaya çıkartabilecek olaylar yaşanabilir. Ancak, havadaki tüm aşk kokusuna rağmen, akşam saatlerinde ufak tefek sakarlıklara ya da kazalara karşı tedbirli olmakta ya da enerjisini nasıl kullanacağını bilemeyen kişilerden uzak durmakta fayda var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Burçlar - Oğlak Burcu - Vatan Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Burçlar - Oğlak Burcu - Takvim Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Burçlar - Oğlak Burcu - Posta Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.