20 Eylül 2018 Perşembe Koç Burcu Günlük Burç

Günlük Burç Kova Burcu

20 Eylül 2018 Perşembe Kova Günlük Burç Yorumu Günlük Burç Yorumları Kova Burcu Kova Burcu günlük burç yorumları güncelleniyor. Bir süre sonra tekrar deneyin.

Burçlar - Kova Burcu - Sabah Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Kova Burcu

Bugün seni üzecek olaylardan uzak kalmalısın. Yaşadığın her şeyin ince hesabını yapıyor olman zarar verebilir.

Burçlar - Kova Burcu - Hürriyet Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Kova Burcu

(21 Ocak - 18 Şubat)Size bazı konularda baskı uygulayan kişiler, zamanlama olarak yanlış bir noktada olsa da, içerik bakımından dikkate alınmaları gerekiyor olabilir. İlgi alanlarınızı genişletebilir veya maddi kazanç elde etme ya da kar etme konusunda yeteneklerinizle dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz. Evden para kazanmanın yolarını bulabilir veya maddi gelirlerinizi arttırmanıza yardımı olabilecek konularda yeni eğitimler alabilirsiniz. Ancak, maddi manevi limitleri zorlamamalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Kararsızlıklar, belirsizlikler, şüpheli durumlar ya da dalgınlıklar bugün yine gündemde olabilir. Akşam saatlerinden itibaren, daha engelleyici, baskı yaratan veya gergin etkiler ön plana çıkabilir. Dolayısıyla, gerekli konuşmaları ve görüşmeleri (erken sabah saatleri hariç)gün içerisinde yapmakta fayda var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Burçlar - Kova Burcu - Vatan Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Kova Burcu

Beklediğiniz paraların gecikmesiyle birlikte size sunulan şartlardaki değişimlerden canınız sıkılabilir. Her şeyden kuşku duyuyor ve olaylara temkinli yaklaşıyorsunuz. Eleştirici konuşmalardan uzak kalmalısınız.

Burçlar - Kova Burcu - Takvim Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Kova Burcu

Aradığınız aşk kapınızda. Duygusal hayatınızda alacağınız kararlar sizi sağlam bir geleceğe hazırlayacak.

Burçlar - Kova Burcu - Posta Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Kova Burcu