21 Nisan 2021 Çarşamba Koç Burcu Günlük Burç

Günlük Burç Kova Burcu

21 Nisan 2021 Çarşamba Kova Günlük Burç Yorumu Günlük Burç Yorumları Kova Burcu Sevgili Kova, Yay burcundaki ayın seni tatil havasına çektiği gün gibi ortada. Tatil planları için önce çalışıp kazanmak gerek lakin çok kazanmak için acele etmemelisin. Dimyat pirinci meselesi oynadığın şans oyunları sahip olduklarını da kaybetmene neden olmasın. Çabuk geçen heveslerin var. Arzu ettiğin şeyi elde ettiğinde değeri kayboluyor.

Burçlar - Kova Burcu - Sabah Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Kova Burcu

Maddi konularda beklediğiniz gelişmeyi henüz yakalayamadınız. Çevresel koşulların değişken tablolar çizmesi, sizin kararlı bir rota çizmenizi engelliyor. Bugün, görüşeceğiniz kişilerin ilginç gelebilecek teklifleri karşısında, tercih hakkınızı acele etmeden mantıklı bir şekilde kullanarak, duygularınızla hareket etmemelisiniz.

Burçlar - Kova Burcu - Hürriyet Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Kova Burcu

Bazı olayları sert koşullara göre veya sert bir tonda değerlendirebilirsiniz. Ciddi sonuçlara neden olabilecek veya bazı ilişkileri sonlandırabilecek kararlar almadan sakinliğinizi korumanızda fayda var. Bazı olayların geçerli veya anlaşılabilir nedenleri olabileceğini unutmamalı, sabırlı olmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Haftanın ilk yarısına, kafa karışıklıkları, yanıltıcı kişiler, konsantrasyon problemleri, yanılma ihtimali, unutkanlıklar ya da dalgınlıklar damga vurabilir. Belli imzalar atmadan önce her şeyin net olarak belirtilip belirtilmediğinden emin olmakta, aldatıcı kişilere karşı tedbir almakta fayda vardır. Unutulan eşyalar, karıştırılan yollar, dikkat eksikliğine bağlı hatalar, sanıldığı gibi olmayan kişiler, olaylar ya da kararsızlıklar söz konusu olabilir. Hayallerimize uyum sağlamayan fikirler veya açıklamalar da gündemde bu hafta, ama genelde yenilikler ve olumlu gelişmeler var hayatlarımızda. Hepinize keyifli haftalar, sağlık ve sevgi ile kalın…

Burçlar - Kova Burcu - Vatan Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Kova Burcu

Burçlar - Kova Burcu - Takvim Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Kova Burcu

Flört aşamasında ilişkisi devam eden Kova’lar başarılı ilişki sürdürerek daha mutlu olabilirler. Duygusal isteklerinizi bir süredir baskılıyordunuz.

Burçlar - Kova Burcu - Posta Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Kova Burcu