22 Temmuz 2018 Pazar Koç Burcu Günlük Burç

Günlük Burç Kova Burcu

22 Temmuz 2018 Pazar Kova Günlük Burç Yorumu Günlük Burç Yorumları Kova Burcu Kova Burcu günlük burç yorumları güncelleniyor. Bir süre sonra tekrar deneyin.

Burçlar - Kova Burcu - Sabah Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Kova Burcu

İlişkin için kendini zorlarken, düzeltmek için yaptığın hareketler de dönülmeyecek hatalara sebep olabilir.

Burçlar - Kova Burcu - Hürriyet Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Kova Burcu

Ekonomik, duygusal veya yaratıcılık gerektiren işlerinizde yeni irşimlerde bulunmak veya yeni ilişkiler kurmak eğilimindeyseniz, yakında, bu kararınızın ne kadar yerinde olduğunu anlamanızı sağlayacak işaretler yüzünü gösterebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Gündem yavaş yavaş farklılaşmaya başlıyor veya farklı olaylar meydana geliyor. Bazı planlarda değişiklikler yapılması gerekebilir. Bilmek istemeyeceğimiz şeyleri öğrenebilir veya duyabiliriz. Bu hafta, öğrendiğimiz şeylere vereceğimiz tepkiler ve bu bilgilerle nasıl ilerleyeceğimiz önem taşıyor. Bilgilerin doğruluğundan emin olmamız ve gerçekçi planlar yapmamız gerek. Günün genel hatlarıyla, gergin veya tartışmaları, kavgaları, ani hareketlere bağlı ufak tefek sakarlıkları ya da kazaları desteleyen atmosferine rağmen, sevgi temalı ilişkilerimiz veya aşk hayatımız açısından olumlu gelişmelere açık günlerdeyiz. Yeni aşklar, bayram dolayısıyla artan sevgi paylaşımları veya ilişkilerde sürprizler ön plana çıkmaya başlıyor. Maddi anlamda da bazı başlıklar daha fazla ilgi çekebilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Burçlar - Kova Burcu - Vatan Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Kova Burcu

Burçlar - Kova Burcu - Takvim Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Kova Burcu

HAYAL gücünüz aldı başını gidiyor. Gelecekle ilgili olan hayallerinize sözümüz yok ama geçmişte kalan konuları unutmayı tercih edin.

Burçlar - Kova Burcu - Posta Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Kova Burcu