21 Nisan 2021 Çarşamba Koç Burcu Günlük Burç

Günlük Burç İkizler Burcu

21 Nisan 2021 Çarşamba İkizler Günlük Burç Yorumu Günlük Burç Yorumları İkizler Burcu Sevgili İkizler, bugün Ay’ın Yay burcunda olması sende olumlu etki yapar. Yine de yabancılarla fazla samimi olmaktan sakınmalısın. Sevdiklerinle aranda meydana gelmesi muhtemel çatışmaları bertaraf edebilirsin. Yalnızca kendi çıkarların doğrultusunda hareket etmemelisin. Menfaatine zıt gibi görünen şey yararına sonuçlanacak.

Burçlar - İkizler Burcu - Sabah Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları İkizler Burcu

Çevrenizdeki olaylara karşı kayıtsız kalamıyorsunuz. Özellikle, meraklı yapınız sizi istemediğiniz sorunlarla karşı karşıya bırakıyor. Düşüncelerinizi açıklarken, çevrenize karşı kırıcı olabilir, yakın bir arkadaşınızı üzebilirsiniz. Bazen, fazla konuşmak sizin için olumsuz şartları doğurabiliyor. Hissettiklerini kendinize saklayın.

Burçlar - İkizler Burcu - Hürriyet Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları İkizler Burcu

Bazı konular umduğunuz gibi gitmeyebilir veya bazı olaylar sandığınız gibi olmayabilir(sesinin kötülüğünden şikayet eden arkadaşın albüm çıkartması, haftaya size randevu veren doktorun Ankara’ya taşınması v.b). Ne kadar akılcı olursanız o kadar az şaşırırsınız. Tüm burçlar için gün geneli: Haftanın ilk yarısına, kafa karışıklıkları, yanıltıcı kişiler, konsantrasyon problemleri, yanılma ihtimali, unutkanlıklar ya da dalgınlıklar damga vurabilir. Belli imzalar atmadan önce her şeyin net olarak belirtilip belirtilmediğinden emin olmakta, aldatıcı kişilere karşı tedbir almakta fayda vardır. Unutulan eşyalar, karıştırılan yollar, dikkat eksikliğine bağlı hatalar, sanıldığı gibi olmayan kişiler, olaylar ya da kararsızlıklar söz konusu olabilir. Hayallerimize uyum sağlamayan fikirler veya açıklamalar da gündemde bu hafta, ama genelde yenilikler ve olumlu gelişmeler var hayatlarımızda. Hepinize keyifli haftalar, sağlık ve sevgi ile kalın…

Burçlar - İkizler Burcu - Vatan Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları İkizler Burcu

Burçlar - İkizler Burcu - Takvim Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları İkizler Burcu

Aşk hayatınızda partnerinizle etkinlik içerisinde olmak isteyebilirsiniz. Birlikte bir yerlere gitmek ya da fikir alış verişinde bulunmak size iyi gelebilir.

Burçlar - İkizler Burcu - Posta Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları İkizler Burcu