21 Ocak 2020 Salı Koç Burcu Günlük Burç

Günlük Burç İkizler Burcu

21 Ocak 2020 Salı İkizler Günlük Burç Yorumu Günlük Burç Yorumları İkizler Burcu Sevgili İkizler, iş hayatından şikayetleniyorsun ama bu çokta doğru değil. Tutumlu olursan maddi durumunu düzeltebilirsin. İmkansızlıklar içinde kıvransan bile yabancılardan yardım istememelisin. Kendi gayretinle başarabilmenin tadını çıkaracaksın. Sağlığına zarar verecek gıdalardan sakınman gerektiğini unutmamalısın.

Burçlar - İkizler Burcu - Sabah Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları İkizler Burcu

Çevrenizdeki olaylara karşı kayıtsız kalamıyorsunuz. Özellikle, meraklı yapınız sizi istemediğiniz sorunlarla karşı karşıya bırakıyor. Düşüncelerinizi açıklarken, çevrenize karşı kırıcı olabilir, yakın bir arkadaşınızı üzebilirsiniz. Bazen, fazla konuşmak sizin için olumsuz şartları doğurabiliyor. Hissettiklerini kendinize saklayın.

Burçlar - İkizler Burcu - Hürriyet Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları İkizler Burcu

Her ne kadar insanları ikna etme konusunda bir dünya markası olsanız da, bugün belli konuların üzerine gitmemekte fayda var. Bırakın herkes her şeyi kendi bildiği gibi yapsın. Duygusal veya maddi konularda tartışmalardan kaçmakta fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde Aslan burcundaki Jüpiter’in Ay’la olumlu açısı, güne heyecanla ve yeni olanaklara açık başlamamızı sağlıyor. Koç burcundaki Ay’ın Pluton’la olumsuz açısı ve Uranüs’le kavuşumu ise, ani tepkilere açık, ama oldukça hareketli ve enerjik bir günde olduğumuzu gösteriyor. Ani tepkilerden ve hareketlerden, öfkeli kişilerden kaçınmalı, ufak tefek sakarlıklara veya kazalara karşı tedbirli olmalıyız. Gerilimi doğru yönetebilirsek, ilkbahar geçişini temsil eden bugün de, bahara taze bir geçiş yapabilir ve kendimizi yenilenmiş hissedebiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Burçlar - İkizler Burcu - Vatan Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları İkizler Burcu

Burçlar - İkizler Burcu - Takvim Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları İkizler Burcu

Duygusal olarak yorgun hissedebilirsiniz. İlişkiniz için gösterdiğiniz çaba karşılığını bulamayabilir. İsteklerinizi net bir dille söylerseniz gerçekleştirilme ihtimali yükselebilir.

Burçlar - İkizler Burcu - Posta Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları İkizler Burcu