01 Ekim 2020 Perşembe Koç Burcu Günlük Burç

Günlük Burç Akrep Burcu

01 Ekim 2020 Perşembe Akrep Günlük Burç Yorumu Günlük Burç Yorumları Akrep Burcu Akrep Burcu günlük burç yorumları güncelleniyor. Bir süre sonra tekrar deneyin.

Burçlar - Akrep Burcu - Sabah Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Akrep Burcu

İnatçı yapınızı daha da körükleyecek olayların ortasında bulunuyorsunuz. Çevrenizde çalışan insanların sizinle ayni potansiyele sahip olmaları mümkün değil. İçinde bulunduğunuz ortamlardaki gelişmelerle ilgili olarak, sürekli hata arayarak bir sonuca varamazsınız. Bugün, kalp kırmamalısınız.

Burçlar - Akrep Burcu - Hürriyet Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Akrep Burcu

Amaçlarınıza ulaşmak veya isteklerinizi gerçekleştirmek için tüm kaynaklarınızı kullanmaktan çekinmeyeceğe benziyorsunuz. Bu esnada bulunduğunuz pozisyonu takdir etmeyen veya hareketlerinizi onaylamayan kişiler olabilir. Bu kişilere politik davranmanızda fayda var. Sevgili dostlar, ben yazılarımı yıllardır 3 – 4 gün önceden gazeteye yollamakla mükellefim ve okuduğunuz yazılar çoğunlukla 4, ama en geç 3 gün önce tarafımdan gazeteye yollanmış yazılar oluyor. Dolayısıyla, zaman zaman olan biteni bir iki gün sonra ya da bir iki gün önce okuduğunuzda, aslında tam anlamıyla dediğimiz çıkmış oluyor bir iki gün farkla(bugün olduğu gibi). Bunu özellikle, belirtmek istedim. Zira oldu ertesi güne yetiştirdim gibi duruyor bazı zamanlar. Oysa tam tersi, o haftayı yakalamış oluyoruz yorumlarımızla. Dolayısıyla, yazılarımı okurken bir iki gün önce ve bir iki gün sonra hafta boyunca yazdıklarımı da dikkate alarak okursanız beni çok mutlu edersiniz. Bu arada, günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Burçlar - Akrep Burcu - Vatan Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Akrep Burcu

Burçlar - Akrep Burcu - Takvim Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Akrep Burcu

Bugünlerde maddi anlamda eliniz ferahlayacak ve kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Bu aralar iş anlamında da başarı ve bereket olduğunu hissedebilirsiniz.

Burçlar - Akrep Burcu - Posta Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Akrep Burcu