21 Ocak 2020 Salı Koç Burcu Günlük Burç

Günlük Burç Akrep Burcu

21 Ocak 2020 Salı Akrep Günlük Burç Yorumu Günlük Burç Yorumları Akrep Burcu Sevgili Akrep, çalışma hayatında fırtınalı bir devre başlıyor olabilir rüzgarlar sert de esebilir. Ancak sen dayanıklılığını sergilemelisin. Verdiğin sözleri mutlaka yerine getirmelisin. Sorunların halledilmesi seni meşgul edecek yeni işlere girişmek içinde heveslisin. Dişlerinin bakımına gereken özeni göstermelisin.

Burçlar - Akrep Burcu - Sabah Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Akrep Burcu

İnatçı yapınızı daha da körükleyecek olayların ortasında bulunuyorsunuz. Çevrenizde çalışan insanların sizinle ayni potansiyele sahip olmaları mümkün değil. İçinde bulunduğunuz ortamlardaki gelişmelerle ilgili olarak, sürekli hata arayarak bir sonuca varamazsınız. Bugün, kalp kırmamalısınız.

Burçlar - Akrep Burcu - Hürriyet Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Akrep Burcu

Ne kadar unutmak istesenizde, kendini unutturmayan olaylar yine yüzünü gösterebilir. Bazı plan ya da iş birlikleriniz sizi endişelendirebilir. Gelişmeler bazı olayları daha iyi anlamanızı sağlayabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde Aslan burcundaki Jüpiter’in Ay’la olumlu açısı, güne heyecanla ve yeni olanaklara açık başlamamızı sağlıyor. Koç burcundaki Ay’ın Pluton’la olumsuz açısı ve Uranüs’le kavuşumu ise, ani tepkilere açık, ama oldukça hareketli ve enerjik bir günde olduğumuzu gösteriyor. Ani tepkilerden ve hareketlerden, öfkeli kişilerden kaçınmalı, ufak tefek sakarlıklara veya kazalara karşı tedbirli olmalıyız. Gerilimi doğru yönetebilirsek, ilkbahar geçişini temsil eden bugün de, bahara taze bir geçiş yapabilir ve kendimizi yenilenmiş hissedebiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Burçlar - Akrep Burcu - Vatan Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Akrep Burcu

Burçlar - Akrep Burcu - Takvim Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Akrep Burcu

Özgüveninizin artması ile beraber profesyonel yaşantınızda yenilikler için hayaller kurabilir ve planlamalar yapabilirsiniz. İstikrarlı gidişatla başarılı da olabilirsiniz.

Burçlar - Akrep Burcu - Posta Gazetesi yorumu

Günlük Burç Yorumları Akrep Burcu